Women 1 2019-2020

Practice Times

WOMEN 1
Tuesday19.30 - 21.00
Thursday19.00 - 20.30
Competitie 2823 = Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse C
PosTeamPlayedPointsDiff
1Maastricht Knights Vrouwen Senioren 11628333
2Fanatics '71 Vrouwen Senioren 11422183
3Jumping Giants Vrouwen Senioren 11522142
4Venlo Sport Crusaders Vrouwen Senioren 11620248
5BC Bumpers Vrouwen Senioren 21518-1
6Tracks Parkstad Vrouwen Senioren 1158-150
7Tantalus Vrouwen Senioren 2184-455
8BC Heeze Vrouwen Senioren 1152-300

Coaching Staff

Head Coach

Almir Klacar

(Nationality: Netherlands)

Women 1 2019-2020

#PlayerTeam
5gerJulia RodriguezWomen 1 2018-2019
6nedMyrthe KoningsteinWomen 1 2018-2019
7itaAlice FarinaWomen 1 2018-2019
8gerFemke EhlersWomen 1 2018-2019
9fraAlethe de VaulgrenantWomen 1 2018-2019
11gerCarlota BenningWomen 1 2019-2020
12luxMargarita MuddeWomen 1 2019-2020
13gerNike KlemmerWomen 1 2018-2019
15gerSophie HeuserWomen 1 2018-2019