Women 1 2018-2019

Practice Times
WOMEN 1
Tuesday18.00 - 19.30
Wednesday18.00 - 19.30
Competitie 1507 = Vrouwen Senioren Afdeling - 2e Klasse A
PosTeamPlayedPointsDiff
1BC Lieshout Vrouwen Senioren 11628394
2Venlo Sport Crusaders Vrouwen Senioren 11524249
3Maastricht Knights Vrouwen Senioren 11624123
4Tracks Parkstad Vrouwen Senioren 21520170
5Jumping Giants Vrouwen Senioren 11620154
6BC Langstraat Shooters Vrouwen Senioren 11514-54
7BC Heeze Vrouwen Senioren 11510-135
8Gennep Cougars Vrouwen Senioren 11710-173
9Oirschot Vrouwen Senioren 2168-235
10Tantalus Vrouwen Senioren 2168-328
11Achilles '71 Vrouwen Senioren 2156-165

Coaching Staff

Head Coach

Almir Klacar

(Nationality: Netherlands)

Women 1 2018-2019

#PlayerTeam
4islElisa EiriksdottirWomen 1 2018-2019
5gerJulia RodriguezWomen 1 2018-2019
6nedMyrthe KoningsteinWomen 1 2018-2019
7ausGeorgina McKayWomen 1 2018-2019
7itaAlice FarinaWomen 1 2018-2019
8gerFemke EhlersWomen 1 2018-2019
9fraAlethe de VaulgrenantWomen 1 2018-2019
9gerCarla HenzlerWomen 1 2018-2019
10gerLuise KleinWomen 1 2018-2019
10espAna LamarcaWomen 1 2018-2019
11gerCarlota BenningWomen 1 2018-2019
12luxMargarita MuddeWomen 1 2018-2019
13gerNike KlemmerWomen 1 2018-2019
13gerCatharina KammannWomen 1 2018-2019
14engAlice CraftWomen 1 2018-2019
14itaElisa EtrariWomen 1 2018-2019
15gerSophie HeuserWomen 1 2018-2019